O nas

Komtur Pharmaceuticals Polska jest wyspecjalizowanym dystrybutorem leków, świadczącym także usługi w zakresie logistyki i badań klinicznych oraz promocji i marketingu.

Komtur Pharmaceuticals Polska należy do międzynarodowej grupy Komtur Pharmaceuticals, która od 60 lat zajmuje się obrotem produktami leczniczymi.

Działalność Komtur Pharmaceuticals

skoncentrowana jest na dystrybucji preparatów specjalistycznych, innowacyjnych, stosowanych w rzadkich terapiach, z przeznaczeniem dla lecznictwa zamkniętego. M.in. wspomagających leczenie onkologiczne, czy schorzenia spowodowane chemioterapią, takie jak polineuropatia (ang. chemotherapy induced polyneuropathy, w skrócie CIPN).

Komtur Pharmaceuticals

to niezawodny dostawca specjalistycznych leków na choroby rzadkie i ultrarzadkie. Ma unikalne doświadczenie w sprowadzaniu leków w trybie importu docelowego, realizując dostawy we współpracy z hurtowniami z grupy Komtur Pharmaceuticals zlokalizowanymi w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Dodatkowo zaopatruje apteki szpitalne w preparaty specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

Komtur

W ofercie Komtur Pharmaceuticals znajduje się szeroka gama preparatów stosowanych w onkologii, hematologii, chorobach rzadkich, kardiologii, pulmonologii czy transplantologii.

Nasza firma stale się rozwija, aby skutecznie przyczyniać się do poprawy zdrowia pacjentów.

Kontakt